Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ ПЛАСТИЧНИ САКСИИ КВАДРАТНА САКСИЈА 7Л

КВАДРАТНА САКСИЈА 7Л

Цена: 85.00ден
  • Код:
    562
  • Тежина:
    0.000 кг

Црна пластична саксија со квадратен профил 20х20 cm

Без подлошка.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
КВАДРАТНА САКСИЈА 7Л

Нови продукти