Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ЃУБРИВА ATAMI ОСНОВНИ ЃУБРИВА Ata Terra Max 1L - минерално ѓубриво за цветање

Ata Terra Max 1L - минерално ѓубриво за цветање

Цена: 690.00ден
  • Код:
    522
  • Тежина:
    1.150 кг

Ata Terra Max е внимателно балансирано ѓубриво за цветање, кое ќе ги осигуra во изобилие сите неопходни хранливи материи, потребни на вашето растение за време на овој период.

Обезбедува убави врвчиња, кои ќе се зголемуваат по размер. Дава видливи резултати уште со првите поливања, како и опиплив резултат врз крајниот производ. 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Ata Terra Max 1L - минерално ѓубриво за цветање

ПрименаСо секое поливање во периодот на цветање

Дозирање:  1-5ml/L

N-P-K вредност:2-2-4 ; ЕС-1,2-2,3