Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA ONA Breeze Fan - ароматичен вентилатор

ONA Breeze Fan - ароматичен вентилатор

Цена: 4,770.00ден
  • Код:
    456
  • Тежина:
    1.000 кг

Моделот на ONA - Breeze fanсега е веќе обновен и сега има навистина достапна цена.

 

Тој е полесен, користи помалку енергија користејќи 4 литри ONA гел кофа или 4 литри ONA гел тегла. Ова го прави Breeze вентилаторот идеален за отстранување на несакани мириси. Успешно неутрализира области до 160 квадратни метри (500 кубни метри) во период од 3-6 недели. Периодот ќе се разликува во зависност од температурата на околината и влажноста на просторијата.

Breeze fan се применува во многу индустрии поради неговата ефикасност и компактната големина.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
ONA Breeze Fan - ароматичен вентилатор

Нови продукти