Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Вентилатор F125 - 45w-40cm

Цена: 2,560.00ден
  • Код:
    3962
  • Тежина:
    2.600 кг

•3 брзини.
•За монтирање на рамна површина (маса/биро), под или ѕид.
•Прилагодлива висина, макс. 125 см
•Осцилација - 90º
•Напон: 220 V - 50 -Hz.
•Моќност: 45 W.
•Димензии 50 x 44 x 125 cm.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Вентилатор F125 - 45w-40cm