Валута
MKD
 • EUR
 • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Airfan ISO-box 6000 m3/h влезен/излезен вентилатор

Цена: 41,500.00ден
 • Код:
  3961
 • Тежина:
  0.000 кг

Airfan ISO box е звучно изолирана кутија од MDF материјал која има вградено мотор за влез или излез на воздух.

Овој продукт може да се поврзе со контролери за влажност, температура, брзина со цел да имате целосна контрола за да ги добиете саканите резултати.

 

Карактеристики:
 

 • Дијаметар на излез x1 405mm 
 • Дијаметар на влез х2 315mm
 • Капацитет 6000m³ / h
 • Напојување: 220 / 240V - 50Hz
 • Moќност (W) 1100w
 • Ниво на бучава (dB) 37.2
 • Издржливост на температура од -30°C до +70°C
 • Заштитна класа: IP44

  Овој вентилатор е соодветен за просторија од 48м квадратни!

  Потребни се х2 филтри за овој вентилатор (линк за филтер)

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Airfan ISO-box 6000 m3/h влезен/излезен вентилатор

Нови продукти