Валута
MKD
 • EUR
 • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Airfan ISO-box 1500 m3/h влезен/излезен вентилатор

Цена: 18,930.00ден
 • Код:
  3953
 • Тежина:
  0.000 кг

Airfan ISO box е звучно изолирана кутија од MDF материјал која има вградено мотор за влез или излез на воздух.

Овој продукт може да се поврзе со контролери за влажност, температура, брзина со цел да имате целосна контрола за да ги добиете саканите резултати.

Карактеристики:

 

 • Дијаметар x2 250mm (влез/излез)
 • Капацитет 1500m³ / h
 • Опсег на брзина (m3 / h): 300 - 1520
 • Напојување: 230 v / 50 Hz
 • Moќност (W) 414w
 • Ниво на бучава (dB) 36.7
 • Издржливост на температура од -30°C до +70°C
 • Заштитна класа: IP44


 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Airfan ISO-box 1500 m3/h влезен/излезен вентилатор

Нови продукти