Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

WATER FLOW METAR - Водомер

Цена: 1,700.00ден
  • Код:
    3959
  • Тежина:
    1.000 кг

Водомер, кој може да го поврзете директно на чешма или на црево

Голем LCD екран кој ќе ви помогне прецизно да измерите количината на протокот на водата со цел да се избегне прекумерно наводнување.

Мерни единици:

  • Литри
  • Галони

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
WATER FLOW METAR - Водомер

Нови продукти