Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ГРОУБОКСОВИ ГРОУБОКС КОМПЛЕТИ 300W LED Grow Light + Tomax Tent 80x80x180см - Комплет за одгледување растенија

300W LED Grow Light + Tomax Tent 80x80x180см - Комплет за одгледување растенија

-10%
Цена: 11,220.00ден
Ценовник: 12,470.00ден
Попуст: 1,250.00ден (10.02%)
  • Код:
    3748
  • Тежина:
    20.000 кг

Комплет за одгледување растенија во затворен простор
Практичен, компактен и лесен за употреба

Вклучува:

 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
300W LED Grow Light + Tomax Tent 80x80x180см - Комплет за одгледување растенија

Tomax 300W LED:

Заменува 250W HPS / MH
Димензии: 30x17,5x8cm
Влезен напон: AC100-240V
ср. Моќност: 135W ± 3%
Фреквенција: 50-60Hz
Работна температура: -20 ℃ ~ + 40 ℃ / -4 ℉ ~ 104 ℉
LED диоди со висок интензитет 5W (60 парчиња)
Животниот век: 100.000 часа


 

Шатор Growbox Tomax 80x80x180cm

Технички податоци:

 

Спецификации:

Growbox изработен од издржлива 600D, двојно зашиена ткаенина
Издржливи патенти
Компитабилна Вентилација: Излезен вентилатор 100Ф - 240m3/h
Има пригодни прозорци

 

Нови продукти