Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ VAPORTEK Vaportek EZ disk Lemon 6гр - диск-ароматизер за јаки миризби

Vaportek EZ disk Lemon 6гр - диск-ароматизер за јаки миризби

Цена: 470.00ден
  • Код:
    410
  • Тежина:
    0.010 кг

Отстранлив неутрализирачки диск, содржи 52 природни етерични масла и есенции.

 

Воздушните молекули на активната супстанција се асоцирани со молекулите на мирисот, така што станува целосно препознатливо за нашето чувство за мирис. EZ-Discs се дизајнирани да се користат заедно со EZ-Twist и Vaportonic системи

 

• Секој диск се справува со приближно 57 m3 
• Нетоксични и засилувачки биоразградливи дискови кои траат до 30 дена
• Идеален за простории каде што е потребна постојана неутрализација ако несаканиот мирис е непрекинат
• Дизајниран првенствено за станбена употреба, а не за индустриска употреба

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Vaportek EZ disk Lemon 6гр - диск-ароматизер за јаки миризби