Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома КЛОНИРАЊЕ/ВКОРЕНУВАЊЕ ПРОПАГАТОРИ ROOT!T MINI GREENHOUSE 50x30x20 - пропагатор

ROOT!T MINI GREENHOUSE 50x30x20 - пропагатор

Цена: 680.00ден
  • Код:
    407
  • Тежина:
    0.500 кг

Мини градина за ртење, давајќи најдобар почеток на вашите растенија, обезбедувајќи ги со оптимална средина

 

Влагата се контролира со прилагодливи дупки на врвот на капакот. Високата покриеност обезбедува поголем волумен, дозволувајќи им на подолгите резници да останат, така што тие се посилни пред калемење.

 

Димензии:50x30x20

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
ROOT!T MINI GREENHOUSE 50x30x20 - пропагатор

Нови продукти