Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ ДРУГИ АКСЕСОАРИ БАМБУС СТАПЧЕ 150цм - 1 бр

БАМБУС СТАПЧЕ 150цм - 1 бр

Цена: 25.00ден
  • Код:
    3543
  • Тежина:
    0.010 кг

Бамбус стапчиња за поддршка на цвеќиња и други пониски растенија.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.