Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома ТРИМЕРИ/НОЖИЦИ CENTURION PRO Резервен Нож за CenturionPro Tabletop

Резервен Нож за CenturionPro Tabletop

Цена: 0.00ден
  • Код:
    3633
  • Тежина:
    6.500 кг

CenturionPro Tabletop е најмалиот и најефикасен тример во светот. Со тежина од само 15 кг, овој тример е олицетворение на елегантната инженерска мисла во најдобар случај. Тој е дизајниран да биде најделикатната машина на пазарот денес. Не правете грешка во големината, Tabletop Pro заменува повеќе од 6 човечки тримери без да го жртвува квалитетот. Оваа машина работи и со влажни и со суви растенија. Незаменлив дел од машината е нејзиното сечило. Затоа ние во GrowshopMania нудиме резервен нож за CenturionPro на маса.

 

Еднонасочното сечило придонесува за најдобро сечење во индустријата. Исто така се обидува да ги отстрани мозолчињата и ги зачувува трихомите. Употребата на квалитетно сечило е неопходна и за напредни и за професионалци во областа на одгледување растенија со THC или CBD.

 

Сјајниот сјај на сечилото исто така го намалува времето на чистење и одржување и е компатибилен со тримерот за маса CenturionPro. Сечилото е изработено од силен D2 стврднат челик и остриот вкрстен рез ја подобрува ефикасноста.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Најпродавани

Нашите водечки брендови