Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      

Garden tray 80x80 - Тава за саксии

Цена: 2,060.00ден
  • Код:
    3059
  • Тежина:
    2.300 кг

Црн сад за одгледување со длабочина од 12 cm и голем внатрешен капацитет од 76,8 литри.
 

 

Таблата од 100 cm вклучува низа плитки хоризонтални рабови на внатрешната основа на фиоката кои поддржуваат дренажа од саксии со растенија.Постојат многу други потенцијални апликации за послужавникот како што се детска јама за песок, подлога за наводнување градина и миксер за градина.

 

Направено од рециклиран полипропилен.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Најпродавани

Нашите водечки брендови