Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      

VDL Tray 110x100 - Тава за саксии со отвор

Цена: 3,060.00ден
  • Код:
    3197
  • Тежина:
    3.000 кг

Садовите за одгледување имаат длабоки закривени дренажни садови кои помагаат да се исцедат хранливите раствори од вашите растенија, така што растението нема да биде трајно во вода. Секој послужавник вклучува и канали за одводнување.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Најпродавани

Нашите водечки брендови