КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ Tomax Tent 240x120x200cm - Гроубокс за одгледување Растенија

Tomax Tent 240x120x200cm - Гроубокс за одгледување Растенија

Цена: 13,040.00ден
  • Код:
    3624
  • Тежина:
    21.000 кг

Издржлив, лесен за составување, гроубокс за одгледување растенија! Рамката поддржува тежок систем за осветлување до 25кг, вентилација или друга опрема, со ракави за пристап во кои се поставуваат воздушни канали или друга опрема. Може да се состави без алат за неколку минути!

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Тенда изработена од трајна ткаенина 600D, двоен зашиена
Издржливи патенти
Вентилација: Излезен вентилатор 780м3 / ч
Осветлување: 3 парчиња x 600W комплети за осветлување
Има удобни прозорци

 

Нашите водечки брендови

Нови продукти