КОШНИЧКА

0 артикла

Bud Clean - Градинарски ножици

Цена: 590.00ден
  • Код:
    2857
  • Тежина:
    1.000 кг

Изработени од хромиран, јапонски лим. Многу лесни и отпорни на корозија од смоли и растителни сокови. Неговите челични рачки се покриени со поливинил хлорид и стојат многу удобно во раката.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови