Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ ДРУГИ АКСЕСОАРИ БАМБУС СТАПЧЕ 180цм - 1 бр

БАМБУС СТАПЧЕ 180цм - 1 бр

Цена: 28.00ден
  • Код:
    3544
  • Тежина:
    0.000 кг
Бамбус стапчиња за поддршка на цвеќе и други ниски растенија. Добар квалитет постигнат преку претходно сортирање.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
БАМБУС СТАПЧЕ 180цм - 1 бр

Нови продукти