Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ИНСТРУМЕНТИ ЗА МЕРЕЊЕ ТЕРМО - ХИДРО МЕТРИ Vanguard thermo hygro - Термо Хидро Метар

Vanguard thermo hygro - Термо Хидро Метар

Цена: 900.00ден
  • Код:
    3060
  • Тежина:
    0.000 кг

Дигитален термометар-хидрометар со дополнителен надворешен сензор за температура. Функција за складирање на минималните и максималните вредности на температурата и влажноста.

 

  опсег на температура: -10 ° C..50 ° C
  влажност: 25% .. 98%
  вклучително 1,5V AA батерија

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Vanguard thermo hygro -   Термо Хидро Метар

Нови продукти