Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ ТЕКСТИЛНИ САКСИИ TexPot 10L Бела - Геотекстилна саксија

TexPot 10L Бела - Геотекстилна саксија

Цена: 170.00ден
  • Код:
    364
  • Тежина:
    0.100 кг

Изработени од полипропиленски геотекстил што може да се рециклира, саксиите TEXPOT го подобруваат снабдувањето со кислород до корените и обезбедуваат оптимално одводнување на вишокот вода од подлогата.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.