Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома САКСИИ ТЕКСТИЛНИ САКСИИ TexPot 15L Црна - Геотекстилна саксија

TexPot 15L Црна - Геотекстилна саксија

Цена: 210.00ден
  • Код:
    360
  • Тежина:
    0.100 кг

Изработени од полипропиленски геотекстил што може да се рециклира, саксиите TEXPOT го подобруваат снабдувањето со кислород до корените и обезбедуваат оптимално одводнување на вишокот вода од подлогата.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
TexPot 15L Црна - Геотекстилна саксија

Нови продукти