Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ФОЛИИ Двострана црно-бела фолија - 25м

Двострана црно-бела фолија - 25м

-15%
Цена: 2,940.00ден
Ценовник: 3,460.00ден
Попуст: 520.00ден (15.03%)
  • Код:
    26
  • Тежина:
    0.500 кг

Двослојна фолија за растење.

 

Белата за зголемување на светлината во просторијата за одгледување, Црната за намалување на надворешната светлина. Производ безбеден за храна, безбеден за растенија.Гарантирано не пропушта гасови.

 

Димензии:

- 2 метра широчина 

- 25 метра должина. 

Поставата на фолија е идеална опција за рамномерно ширење на светлината во внатрешноста. Функција на фолијата е да се шири / размножува светлината и да се избегнат жариштата.

 

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Двострана црно-бела фолија - 25м