Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома ТРИМЕРИ/НОЖИЦИ ТРИМЕРИ TRIMPRO Trimpro XL - автоматски тример

Trimpro XL - автоматски тример

Цена: 559,300.00ден
  • Код:
    25
  • Тежина:
    0.500 кг

За да ги задоволи потребите на големите производители, Trimpro Automatik XL има капацитет и перформанси за пет пати повеќе од својот претходник, Trimpro Automatik.

 

Дизајнот со преклопени решетки го олеснува движењето на растенијата. Кога се комбинира со пригушувачот за затворање на вител, плус шест приспособливи сечила на височина, операторот е секогаш во целосна контрола на машината Automatik XL и на финалниот производ. За чистење, одделете свежо цвеќе од гранките, ставете ги во горниот сад на машината и оставете го остатокот од Trimpro Automatik XL.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Trimpro XL - автоматски тример