Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома КЛОНИРАЊЕ/ВКОРЕНУВАЊЕ ПРОПАГАТОРИ Root it - капак за пропагатор

Root it - капак за пропагатор

Цена: 350.00ден
  • Код:
    2250
  • Тежина:
    0.250 кг

Транспарентен капак за пропагатор

Изработен од проѕирна пластика со два вентилациони отвори.

  • Бренд: Root it
  • Размер: 57см/37см

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Root it - капак за пропагатор