Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик
Дома КЛОНИРАЊЕ/ВКОРЕНУВАЊЕ ПРОПАГАТОРИ Root it 58x36x6 - тава за пропагација

Root it 58x36x6 - тава за пропагација

Цена: 260.00ден
  • Код:
    2108
  • Тежина:
    0.050 кг

Тава за пропагација, изработена од црна, еластична пластика со ребрасто дно (улеи).

 

- Бренд: Root it

- Димензии (Д/Ш): 58см/36см.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Root it 58x36x6 - тава за пропагација