Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Црево за воздух 4 mm - 1m

Цена: 25.00ден
  • Код:
    1721
  • Тежина:
    0.100 кг

Еластично прозрачно црево за воздух од PVC.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Црево за воздух 4 mm - 1m

Нови продукти