Валута
MKD
  • EUR
  • MKD
Јазик
Мени
Профил
Јазик

Easy Roller - ролери

Цена: 690.00ден
  • Код:
    105
  • Тежина:
    0.500 кг

Easy Roller е корисна алатка за закачување на вашите светла.

 

Предноста на Roller Easy Roller е дека можете лесно да ги обесувате вашите светилки / рефлектори на одредена висина. Дизајниран за максимална тежина од 5 kg. Ова е доволно за повеќето светилки. 

 

- Комплет од 2 
- 5 килограми макс. Тежина 
- Со линија од еден метар 
 

Ролните имаат крила за навртување, така што можат да се заклучат кога ќе се постигне саканата висина.

Експресна нарачка

Just 4 полиња to fill in
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
Easy Roller - ролери

Нови продукти