КОШНИЧКА

0 артикла

Rayet комплет прскалка + 1м. маркуч

Цена: 70.00ден
  • Код:
    925
  • Тежина:
    0.200 кг

Rayet комплет прскалка + 1м. црево за дополнение на вашиот хидропонски систем

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Rayet комплет прскалка + 1м. маркуч или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови