КОШНИЧКА

0 артикла

PANDA Hydro - хидропонски систем

Цена: 23,350.00ден
 • Код:
  567
 • Тежина:
  8.000 кг

Едноставен за работа, ефикасен и елегантен систем

Лесно за составување и употреби за 8 ~ 40 растенија. Голем, компактен резервоар. Обезбедено од истекување.

Подарок - комплет на ѓубрива по избор!

Во комплетот:

 • вода потопна пумпа HX-6530 - 220V, 50W; проток 1750L / h; вода колона 2.3m; F17,5mm - со 1 година гаранција
 • Голем резервоар (150 L) овозможува лесно стабилизирање на работниот раствор; црна во внатрешноста (без светлина во растворот), бело надвор (рефлектира светлина и топлина) со минимално одржување обезбедува брз и стабилен раст, супериорен цут и одлична жетва
 • Димензии 124 x 62 x 53 cm
 • изработена од робустна, UV-заштитена пластика
 • за 8-40 растенија во зависност од видот, големината и потребите
 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете PANDA Hydro - хидропонски систем или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови