Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома ТРИМЕРИ/НОЖИЦИ ДРУГИ ТРИМЕРИ Trimmer Pro 24" 60x96цм - Тример

Trimmer Pro 24" 60x96цм - Тример

Цена: 44,600.00ден
  • Код:
    3634
  • Тежина:
    17.200 кг

Спецификации на Trimmer Pro 24 ”:
Тип - Електричен, Рачен
Материјал - нерѓосувачки челик, пластика
Дијаметар (см) - 61
Работна површина (cm) - Ø60,96
Должина (см) - 62,6
Тежина (кг) - 17,2

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Leaf Trimmer Pro Peeler е електрична машина за чистење листови изработена од нерѓосувачки челик и целосно проѕирен горен дел. Електричниот мотор е вграден во основата. Транспарентниот капак ви овозможува да го видите нивото на чистење на растенијата без да мора да го отстраните.

Овој тример ви овозможува брзо, лесно и ефикасно отстранување на листовите од билките, заштедувајќи напор и многу време за подоцнежно сушење.

 
Направени со најдобри материјали
Leaf Trimmer Pro е изработен од висококвалитетни материјали: нерѓосувачки челик од медицински квалитет, вклучувајќи ги сите метални делови, висококвалитетна поликарбонатна обвивка, природна гума и висококвалитетен, ефикасен и тивок електричен мотор.

Како да се користи Leaf Trimmer Pro?
 

Користењето на тримерот е едноставно, треба да го наполните со билки, да го затворите капакот и да го вклучите електричниот мотор додека се формираат
по ваш вкус.

Гумените прсти внатре ги придвижуваат билките, додека сечилото на дното на скарата се ротира во спротивна насока, отстранувајќи ги сите вишок лисја. Овие листови се собираат на дното на садот и може да се користат.

Нови продукти

Најпродавани

Нашите водечки брендови