Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ ЛАМПИ CFL ЛАМПИ Agro Lite DUAL CFL 150W (red/blue) - комбинирана лампа за раст и цвет

Agro Lite DUAL CFL 150W (red/blue) - комбинирана лампа за раст и цвет

Цена: 2,400.00ден
  • Код:
    3804
  • Тежина:
    0.830 кг

Овие CFL светилки може да се користат во различни внатрешни градини. Иновативниот дел од овие комбинирани светилки за раст и цветање е нивната внатрешна технологија на баласт и нивниот уникатен дизајн, што ги прави идеални за влажни услови.
Тие можат да бидат главен извор на светлина, или за дополнително осветлување за растенијата. Светилката Agro Lite Dual 150W е погодна за целата сезона на растење на вашите растенија.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Спецификации
 

Излез: 9.900 лумени
Просечен животен век: 10.000 часа
Температура на бојата: 2700K + 6400K
Тип на штекер: E39 / E40

Нови продукти

Најпродавани

Нашите водечки брендови