Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома ВЕНТИЛАЦИЈА ФИЛТРИ CAN LITE/ORIGINAL ФИЛТРИ Can Lite Ø200mm - 1000m3/h - Карбонски филтер за прочистување на воздух

Can Lite Ø200mm - 1000m3/h - Карбонски филтер за прочистување на воздух

Цена: 9,570.00ден
  • Код:
    2852
  • Тежина:
    11.000 кг

Кога станува збор за филтрирање на воздухот и иновациите во системите за вентилација, Can-Filters е лидер на пазарот.
 

Филтрите Can-Fan се идеални за градинарство во затворен простор. Содржи Virgin активен јаглен, специјално формулиран за да ги исполни вашите критериуми за изведба!

 

Can-Filters обезбедуваат најдобра контрола на мирисот благодарение на содржаниот активен јаглен - CKV-4 (тип на јаглерод).Специјалната големина и големата површина, дава потполно чист проток на воздух и 99% отстранување на мирисот.Сигурни филтри направени од висококвалитетен материјал

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Најпродавани

Нашите водечки брендови