Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома ГРОУБОКСОВИ АКСЕСОАРИ ЗА ГРОУБОКСОВИ Stackable Drying racks - Мрежа за сушење растенија

Stackable Drying racks - Мрежа за сушење растенија

Цена: 2,580.00ден
  • Код:
    3426

Карактеристики:

-Се користи за лесно сушење на цвеќиња и билки

-Издржлива полиестерска мрежа

-Мрежа која се извлекува за лесен пристап
-Димензии: 69,85cm L x 69,85cm Ш x 81,96cm В
-6 нивоа

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Најпродавани

Нашите водечки брендови