КОШНИЧКА

0 артикла
Дома АКСЕСОРИ-ДОДАТОЦИ ДРУГИ АКСЕСОАРИ Дозер за туби за 20 литра

Дозер за туби за 20 литра

Цена: 740.00ден
  • Код:
    1489
  • Тежина:
    0.030 кг

Дозер со тапа за туби од 5 до 10л.

Отстранете го капачето, поставете го дозерот, цврсто навртувајте го и користете го!

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Дозер за туби за 20 литра или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови