КОШНИЧКА

0 артикла

Кошничка за хидропоника Ф160 мм

Цена: 190.00ден
  • Код:
    1477

Местоположбата на отворите дозволува и подобра дренажа.

Кошничката одговара за секаков тип компост - керамзит, минерална волна, почва, кокосови влакна.

- отвор: Ф160

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Кошничка за хидропоника Ф160 мм или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Нашите водечки брендови