КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ РАЗДЕЛНИЦИ ЗА ВОЗДУХ И ВОДА Метална спојка за воздух - 4 излези

Метална спојка за воздух - 4 излези

Цена: 345.00ден
  • Код:
    1419
  • Тежина:
    0.200 кг

Метална спојка за воздух и вода- 4 излези.

Снабден е за регулирање на струјата на сите излези.

надворешен дијаметар на влезот: 4mm

надворешен дијаметар на излезот: 4mm

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Метална спојка за воздух - 4 излези или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови