КОШНИЧКА

0 артикла

4мм нипла 100бр

Цена: 260.00ден
  • Код:
    1366
  • Тежина:
    0.050 кг

4мм нипла

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 4мм нипла 100бр или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови