КОШНИЧКА

0 артикла

4 мм Колено 1бр

Цена: 3.00ден
  • Код:
    1363
  • Тежина:
    0.050 кг

Колено со дијаметар 4 мм

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 4 мм Колено 1бр или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови