КОШНИЧКА

0 артикла

4mm спојница четворна 1бр

Цена: 30.00ден
  • Код:
    1359
  • Тежина:
    0.030 кг

Спојница четворна со дијаметар 4 мм.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 4mm спојница четворна 1бр или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови