КОШНИЧКА

0 артикла

13mm славина 1бр.

Цена: 70.00ден
  • Код:
    1353
  • Тежина:
    0.100 кг

Славина со дијаметар 13 мм.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 13mm славина 1бр. или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови