КОШНИЧКА

0 артикла

Конектор 13мм (женски)

Цена: 200.00ден
  • Код:
    1346
  • Тежина:
    0.100 кг

Излез за сврзување од резервоар кон црево 13mm (женски)

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Конектор 13мм (женски) или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови