КОШНИЧКА

0 артикла

Water wand - стап за наводнување

Цена: 1,210.00ден
 • Код:
  1299
 • Тежина:
  0.500 кг

Удобен распрскувач за одлично наводнување на вашите растенија!

Должина - 84см

 

Карактеристики:

 • Метална тушлена глава со заштитен гумен прстен
 • Метална конструкција во комбинација со гумени дихтунзи
 • Изолиран ергономски стисок за удобност
 • Нежен проток на вода
 • Контрола на работа за вклучување / исклучување
 
 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Water wand - стап за наводнување или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови