КОШНИЧКА

0 артикла

Конектор 19mm (3/4 цол)

Цена: 220.00ден
  • Код:
    1263
  • Тежина:
    0.100 кг

Излез за сврзување од резервоар кон црево 19mm(3/4 цол)

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Конектор 19mm (3/4 цол) или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови