КОШНИЧКА

0 артикла

Меко црево 19 mm - 1m

Цена: 170.00ден
  • Код:
    1250
  • Тежина:
    0.100 кг

Еластична цевка од PVC.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Меко црево 19 mm - 1m или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови