КОШНИЧКА

0 артикла

GroPro 2 - Кошнички за хидропоника Ø77

Цена: 50.00ден
  • Код:
    1232
  • Тежина:
    0.010 кг

Кошничките за хидропоника GroPro 2 сe со одличен квалитет, подебели и поиздржливи, отколку повеќето на пазарот.

Поситната мрежа дозволува на производителот да ги користи скоро сите видови растителни средини.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете GroPro 2 - Кошнички за хидропоника Ø77 или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови