КОШНИЧКА

0 артикла
Дома КЛОНИРАЊЕ/ВКОРЕНУВАЊЕ ГРЕЈАЧИ ЗА ПРОПАГАТОРИ ROOT it HeatMat LARGE 40cm x 120cm - подлога за греење

ROOT it HeatMat LARGE 40cm x 120cm - подлога за греење

Цена: 4,600.00ден
  • Код:
    1178
  • Тежина:
    0.500 кг

Root it Heat Mat LARGE нудат греење и не создаваат грејни точки со својот сложен модел и тенка жица; ќе најдете инструкции отпечатени на самата подлога, па тие никогаш не би можеле да бидат изгубени

 

- Забрзува ртење на исечоци и семиња за неколку дена

- Се загрева коренот зона со 5.5-11˚C над температурата во околната средина

- Целосно водоотпорен и издржлив

 

Со размер 40х120

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете ROOT it HeatMat LARGE 40cm x 120cm - подлога за греење или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови