КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ Jiffy биоразградлива саксија

Jiffy биоразградлива саксија

Цена: 10.00ден
  • Код:
    1105
  • Тежина:
    0.020 кг

Целосно природни саксии, изработени од канадскиот тресет и дрво- 100% биоразградливи!

Лесен начин да одгледате чудесни растенија и да се намали бројот на пластични контејнери и да се заштитат растенијата од стресот при пресадување, бидејќио директно можат да се засадат во почвата, кога ќе решите. 

Цена за 1бр.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Jiffy биоразградлива саксија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови