КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ ПЛАСТИЧНИ САКСИИ Подлошка за саксии 18L

Подлошка за саксии 18L

Цена: 50.00ден
  • Код:
    837
  • Тежина:
    0.100 кг

Црни, пластични, квадратни подлошки за саксии.

Одговараат за саксии 14L и 18L

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Подлошка за саксии 18L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови