КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ ПЛАСТИЧНИ САКСИИ Подлошки за саксии 11L

Подлошки за саксии 11L

Цена: 35.00ден
  • Код:
    823
  • Тежина:
    0.050 кг

Црни, пластични, квадратни подлошки за саксии.

Одговараат за саксии 11L

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Подлошки за саксии 11L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови