Јазик &
MK /
Јазик
0
Јазик &
MK /
Јазик
  •      
Дома САКСИИ Саксија Air Pot - 15L

Саксија Air Pot - 15L

Цена: 520.00ден
  • Код:
    635
  • Тежина:
    0.300 кг

Саксија со поинаква концепција, лесна за зглобување, разглобување и пренесување.

Го стимулира растењето на кореновиот систем, добавува воздух и до долните почвени слоеви. Идеална при транспортирање, или преместување на растението во друга почвена средина.

Експресна нарачка

(Само 4 полиња пополнете во)
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Најпродавани

Нашите водечки брендови