КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ Саксија 7L

Саксија 7L

Цена: 85.00ден
  • Код:
    562

Црна пластична саксија со квадратен профил 20х20 cm

Без подлошка.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Саксија 7L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови